Biedronka - Aktualna gazetka z promocjami na ten tydzień

REKLAMY

Przejrzyj ulotki promocyjne oraz katalogi sklepu Biedronka dla aktualnego tygodnia. Wszystkie aktualne ulotki Biedronka znajdziesz tutaj albo można ich do Ciebie wysyłać bezpośrednio na Twój adres e-mail. Zgłoś się do odbioru ulotek sklepu Biedronka i w ten sposób już nigdy nie przegapisz żadnej promocji.


Gazetka - Festiwal super cen

Festiwal super cen

11.12.2017 - 17.12.2017

REKLAMY
Aktualna gazetka - Festiwal super cen

Festiwal super cen

04.12.2017 - 10.12.2017

REKLAMY
Aktualna gazetka - Co tydzień duży wybór zabawek

Wybór Zabawek

01.12.2017 - 10.12.2017

Gazetka - W tym tygodniu

W tym tygodniu

30.11.2017 - 06.12.2017

Biedronka

Biedronka to polska sieć sklepów, która jest częścią spółki akcyjnej Jerónimo Martins Polska. Należy do najbardziej znanych i popularnych sklepów żywnościowych znajdujących się na całym terenie Polski. Za tą popularność zawdzięcza nie tylko słynnemu logo małego robaczka, ale oczywiście również najwyższej jakości produktów oraz profesjonalizmowi personelu. Sieć Biedronka posiada już niemal 3 000 sklepów na terenie Polski.

Sieć sklepów Biedronka należy do największych sieci handlowych w Polsce. Prawdopodobnie każdy zna to popularne logo w postaci uśmiechniętego i wesołego robaczka. ”Codziennie niskie ceny” to target, na którym Biedronka skupia się. Jednak klient nie musi się bać złej jakości, która często bywa słaba z powodu nacisku na jak najniższą cenę. Firma Biedronka może pozwolić sobie na taką ciekawą ofertę dla swoich klientów, ponieważ cenę produktów potrafi obniżyć na podstawie własnego systemu dystrybucji minimalizującego koszty transportu. W ten sposób zniżka nie ma wpływu na świeżość produktów. W Biedronce zawsze znajdziesz pachnące i słodkie owoce, zdrowe i pyszne warzywa, smakowite mięsa i wiele innych produktów, które wykorzystasz w domu gotując obiad dla Ciebie i twojej rodziny. Zerknij do aktualnej ulotki online albo odbierz osobiście w najbliższym sklepie.

 

Nowymi gazetkami sklepu Biedronka można się cieszyć co tydzień. Każdy klient zawsze znajdzie swoje ulubione produkty spożywcze w każdej ulotce tego znanego sklepu z słynną biedronką w logo. Nie zapomnij zerknąć donajnowszej gazetki i dowiedz się, który z Twoich ulubionych smakołyków kupisz za jeszczeatrakcyjniejszą cenę. Gazetki te zawierają produkty spożywcze, akcesoria do samochodów, wyposażenie i pomoce do kuchni i wiele innych produktów. Regularnie pojawiają się również gazetki świąteczne, czyli specjalne z okazji Wielkanoc, Świąt Bożego Narodzenia itp.

W Biedronce można kupić chrupiące pieczywo, przepyszne owoce i warzywa, smakowite mięso i wędliny, wyborne produkty mleczne i wiele dalszych towarów. Oprócz wymienionego asortymentu, można tutaj również kupić wyposażenie do samochodu, pomoce do kuchni, kosmetyki itp.

Zmieniający się robaczek

Dzisiejsze logo Biedronki to biedronka znajdująca się po lewej stronie loga i po drugiej stronie został umieszczony tekst „codziennie niskie ceny” zaraz pod słynną nazwą danej sieci sklepów.

- od 1995 roku do 2012 roku dane logo wyglądało nieco inaczej. Robaczek siedział sobie nad dużą czerwoną nazwą sklepu i pod spodem znów znajdował się tekst „codziennie niskie ceny”.

- w 1995 roku logo bardzo różniło się od dzisiejszego. Wtedy było bardzo proste. Po lewej stronie znajdował się popularny robaczek, obok duży i prosty napis Biedronka i pod spodem tekst „dyskont spożywczy”.

Codziennie niskie ceny

Reklama, którą często słychać z radio, to nie kłamstwo. W każdym sklepie sieci Biedronka naprawdę można codziennie znaleźć produkty za niesamowicie niskie ceny. Firma Biedronka stara się maksymalnie dopasować do potrzeb swoich klientów.

REKLAMY

Polecane gazetki i katalogi:

Gazetka Zapowiedzi

Zapowiedzi

14.12.2017 - 24.12.2017

Gazetka weekendowa

Gazetka weekendowa

14.12.2017 - 17.12.2017

Oferta specjalna - Kuchnia od święta

Kuchnia od święta

14.12.2017 - 18.12.2017REKLAMY
REKLAMY