Karta Moja Biedronka to karta lojalnościowa dla klientów sieci sklepów Biedronka. Dostarcza Klientom wielu korzyści – mogą oni m.in. skorzystać ze specjalnych ofert promocyjnych, brać udział w konkursach, gromadzić punkty i nimi później płacić za towary w sklepie. Sprawdź szczegóły i dowiedz się, jak przebiega rejestracja karty i poznaj wszystkie benefity z jej posiadania.

Karta Biedronka – jak założyć?

Karta Moja Biedronka to karty lojalnościowe sieci sklepów, które niegdyś wydawane były w sklepach stacjonarnych, a po ich aktywacji członkowie mogli korzystać w sklepach ze specjalnych ofert. Wystarczyło w kasie zeskanować kartę, podać jej numer lub numer telefonu, na który została zarejestrowana. Obecnie wciąż jest możliwość wyrobienia plastikowej karty – należy o nią poprosić kasjera, a otrzymamy kartę główną oraz dwa breloki (np. dla członków rodziny). Alternatywą jest wyrobienie karty Biedronka online. Można to uczynić w aplikacji Biedronka i wówczas karta będzie właśnie w niej wyświetlana – jeśli telefon masz przy sobie, na pewno jej nie zapomnisz i będziesz mógł skorzystać z ofert podczas każdych zakupów.

Rejestracja karty Moja Biedronka

Masz już swoją kartę plastikową? Aby móc z niej skorzystać, musisz ją zarejestrować, a jest to możliwe na kilka sposobów. Prezentujemy je poniżej.

Rejestracja karty online

Należy wejść na stronę internetową, gdzie odbywa się rejestracja karty. Tam konieczne jest wpisanie widniejącego na kartach numeru oraz wprowadzenie PIN-u z karty głównej. Następnie należy uzupełnić dane użytkownika, takie jak: imię, numer telefonu, adres e-mail, a także utworzyć hasło, które będzie służyło do logowania. Po chwili na adres e-mail trafi link aktywacyjny do konta, w który należy kliknąć, by potwierdzić rejestrację. I gotowe! Możesz iść na zakupy i czerpać korzyści.

Rejestracja karty przez telefon

Drugą metodą rejestracji jest wykonanie połączenia na numer telefonu: 22 20 53 400. Następnie podczas rozmowy z konsultantem podaje się numer karty, PIN i dane osobowe. Niezbędne będzie także ustalenie hasła do konta. Cała procedura zajmie tylko kilka chwil.

Karta a aplikacja Biedronka

Moja Biedronka to program lojalnościowy dedykowany klientom Biedronki, a aplikacja stanowi jeden z jego elementów. Instalując aplikację na telefon można dodać tam swoją kartę (jeśli już posiadasz), by mieć zawsze przy sobie albo założyć konto i w ten sposób wyrobić kartę. Poza tym aplikacja zapewnia dodatkowe możliwości – m.in. możesz być na bieżąco z ofertami, skanować ceny w sklepie albo zajrzeć do historii swoich rachunków.

Zalety posiadania karty Moja Biedronka

Coraz więcej sklepów decyduje się na wprowadzenie programów lojalnościowych dla klientów, dzięki czemu mogą zaoferować swoim użytkownikom specjalne rabaty, promocje, konkursy i inne. Posiadanie karty to świetne uzupełnienie Twojego domowego systemu oszczędzania! Po pierwsze polecamy, aby sprawdzać, co oferuje gazetka Biedronka i korzystać z ciekawych ofert, a przy tym planować zakupy. Po drugie, skanowanie aplikacji może wiązać się nie tylko z przyznaniem punktów za zakupy, ale też naliczeniem dodatkowego rabatu. Po trzecie, zawsze warto zweryfikować, czy wszystko na paragonie się zgadza – w aplikacji zawsze masz wgląd do swoich zakupów! Założenie i rejestracja karty Moja Biedronka zajmie tylko kilka chwil, a może dostarczyć wielu korzyści podczas każdych zakupów!

Karta Moja Biedronka – jak ją założyć i dlaczego warto?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Post navigation