Bodzio - Aktualna gazetka z promocjami na ten tydzień

REKLAMY

Przejrzyj ulotki promocyjne oraz katalogi sklepu Bodzio dla aktualnego tygodnia. Wszystkie aktualne ulotki Bodzio znajdziesz tutaj albo można ich do Ciebie wysyłać bezpośrednio na Twój adres e-mail. Zgłoś się do odbioru ulotek sklepu Bodzio i w ten sposób już nigdy nie przegapisz żadnej promocji.


Katalog

Katalog

01.07.2017 - 31.10.2017

Katalog

Katalog

01.04.2017 - 30.06.2017

Bodzio

Bodzio to produkcja meblów dostarczanych do ponad 320 salonów meblowych na terenach całej Polski. Chodzi o rodzinną firmę z wieloletnią tradycją. Meble te cechuje ciekawy design, atrakcyjne ceny i różnorodne wzornictwo. Klient trafiający do któregokolwiek salonu Bodzio może liczyć na profesjonalną bezpłatną obsługę i pomoc w aranżacji wnętrz. W ofercie znajdują się przede wszystkim meble kuchenne, pokojowe, sypialnianie, szafy przesuwne, meble biurowe, tapicerowe, hotelowe, następnie wyposażenie wnętrz itp. Firma Bodzio regularnie przygotowuje specjalne oferty w formie gazetek promocyjnych. Zerknij do aktualnej ulotki w Twoim najbliższym salonie i dowiedz się, jaki asortyment można kupić po jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. Jest również opcja gazetek online zamieszczona na naszych stronach. Zgłoś się do subskrypcji gazetek sieci Bodzio i w ten sposób już nigdy nie przeoczysz żadnej ciekawej oferty.

Salony meblowe Bodzio wkroczyły w latach osiemdziesiątych na rynek z impetem. Niemalże od razu podbiły serca Polaków i jako tradycyjna, rodzinna firma wzbudziły zaufanie klientów. Bodzio swój sukces zawdzięcza prostej zasadzie, opartej na wysokiej jakości oferowanych produktów i dbaniu o zadowolenie klientów. Niewielka firma  przez lata wychodziła naprzeciw oczekiwaniom konsumenckim.

Obecnie Bodzio oferuje wciąż poszerzany asortyment, ciekawą stylistykę oraz nowoczesny design. Dzięki temu każdy klient znajdzie coś dla siebie. Bodzio stał się największym producentem mebli w naszym kraju. Szacuje się, że średnia produkcja to nawet 1000 kompletów mebli dziennie. O wysokiej jakości produktów i niezmiennym zaufaniu klientów świadczy fakt, że Bodzio od dziesięcioleci plasuje się w czołówce najlepszych firm w Polsce. Co więcej – przedsiębiorstwo każdego roku jest nominowane do wielu prestiżowych plebiscytów handlowych.

REKLAMY

Polecane gazetki i katalogi:REKLAMY
REKLAMY