Rossmann - gazetka, promocje, oferta

Aktualne gazetki promocyjne Rossmann na ten tydzień. Nie przegap już żadnych ofert specjalnych.

Przejrzyj ulotki promocyjne oraz katalogi sklepu Rossmann aktualne w danym tygodniu. Wszystkie aktualne ulotki Rossmann znajdziesz tutaj albo możesz je otrzymać bezpośrednio na Twój adres e-mail. Zgłoś się do odbioru ulotek sklepu Rossmann, dzięki czemu już nigdy nie przegapisz żadnej promocji.


Aktualne gazetki Rossmann

Pogląd gazetki Aktualna gazetka ze sklepu Rossmann ważnej od 01.08.2020

Aktualna gazetka

01.08. - 15.08.2020

Pogląd gazetki Katalog Skarb ze sklepu Rossmann ważnej od 20.07.2020

Katalog Skarb

20.07. - 31.08.2020

REKLAMA
Pogląd gazetki Aktualna gazetka ze sklepu Rossmann ważnej od 16.07.2020

Aktualna gazetka

16.07. - 31.07.2020

Pogląd gazetki Aktualna gazetka ze sklepu Rossmann ważnej od 01.07.2020

Aktualna gazetka

01.07. - 15.07.2020

Pogląd gazetki Aktualna gazetka ze sklepu Rossmann ważnej od 16.06.2020

Aktualna gazetka

16.06. - 30.06.2020

Pogląd gazetki Aktualna gazetka ze sklepu Rossmann ważnej od 01.06.2020

Aktualna gazetka

01.06. - 15.06.2020

REKLAMA
Pogląd gazetki Aktualna gazetka ze sklepu Rossmann ważnej od 16.05.2020

Aktualna gazetka

16.05. - 31.05.2020

Pogląd gazetki Katalog Skarb ze sklepu Rossmann ważnej od 08.05.2020

Katalog Skarb

od piątku 08.05.2020

Rossmann gazetka

Pierwszy sklep Rossmann został otworzony w Polsce w 1993 roku. W 2003 roku pierwszy raz wydano specjalne czasopismo pod tytułem Skarb, na którego okładce od tej chwili uśmiechały się do naszych klientów największe gwiazdy z Polski oraz z zagranicy. Czasopismo Skarb to prezent dla każdego klienta i klientki od firmy Rossmann. W 2008 roku odstartowały strony internetowe i od tej chwili można robić zakupy online.

Rossmann to znana niemiecka sieć drogeryjna posiadająca swoje placówki nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Węgrzech, Turcji itp. Klient regularnie trafiający do sklepów Rossmann wie, że może się cieszyć ogromną ofertą produktów kosmetycznych – wszelkie rodzaje szamponów, żelów pod prysznic, produktów przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, rąk, stóp i ciała, kosmetyki dotyczące higieny jamy ustnej, golenia, stylizacji włosy albo na przykład dezodoranty itp. Oprócz tego rodzaju artykułów, w każdym Rossmannie znajdują się również pokarmy dla zwierząt, odświeżacze, artykuły papierowe oraz chusteczki. Przede wszystkim kobiety znajdą tutaj olbrzymi wybór makijażu, cieni, maskar itp. Rossmann to nie tylko kosmetyki i parfumeria. Można zakupić różnorodne dekoracje do domu lub mieszkania oraz małe podarunki. Warto śledzić również gazetki promocyjne z ofertą aktualnych zniżek. Sięgnij po najnowższą ulotkę w Twoim najbliższym sklepie Rossmann albo zerknij na nasze strony, gdzie znajduje się w wersji elektronicznej. Możesz się zgłosić do subskrypcji ulotek i gazetek promocyjnych i w ten sposób nigdy nie przeoczysz ciekawej oferty w Twoim ulubionym sklepie Rossmann.

Gazetki promocyjne sieci Rossmann pojawiają się kilka razy w miesiącu i zawsze można w nich znaleźć masę produktów za super atrakcyjne ceny. Między innymi szampony, kremy, makijaże, żele pod prysznic, mydła, płyny do prania, balsamy do ciała, olejki do włosów i cała masa dalszych i dalszych towarów. Dane gazetki można znaleźć w tradycyjnych sklepach Rossmann albo dostępne są również do pobrania online.

Sklepy Rossmann przede wszystkim zajmują się sprzedażą kosmetyków. W każdym sklepie Rossmann można znaleźć szeroką ofertę szamponów, kremów, makijażów, maskar, szminek, żelów pod prysznic, mydeł, płynów do prania, balsamów do ciała, olejków do włosów. Oprócz produktów kosmetycznych, można również odwiedzić kącik zdrowych smakołyków, gdzie znajdują się również herbatki, witaminy i różnego rodzaju suplementy. Z okazji Wielkanoc, Walentynek, Świąt Bożego Narodzenia i pozostałych świąt można w Rossmannie kupić specjalne dekoracje i produkty dotyczące danych sezonów.

Rossmann pomaga

Firma Rossmann regularnie bierze udział w imprezach zajmujących się wsparciem wszystkich, którzy potrzebują pomóc. Do imprez charytatywnych, w których organizacji lub czynnościach brała udział firma Rossmannn należą Rossmann Run Bieg Ulicą Piotrowską, akcja pomocy powodzianom, „Kup Misia Temu Kogo Kochasz”, „Młodzi w Łodzi” itp.

Zakupy online

Zakupy przez internet cieszą się dużą popularnością, z tego powodu Rossmann również dołączył do tej formy sprzedaży. Można więc wygodnie shoppować z domu. Na stronach internetowych firmy Rossmann znajdziesz wszystkie towary, które zamieszczone są w tradycyjnych sklepach.

REKLAMA


REKLAMA