Selgros cash&carry - gazetka, promocje, oferta

Aktualne gazetki promocyjne Selgros cash&carry na ten tydzień. Nie przegap już żadnych ofert specjalnych.

Przejrzyj ulotki promocyjne oraz katalogi sklepu Selgros cash&carry aktualne w danym tygodniu. Wszystkie aktualne ulotki Selgros cash&carry znajdziesz tutaj albo możesz je otrzymać bezpośrednio na Twój adres e-mail. Zgłoś się do odbioru ulotek sklepu Selgros cash&carry, dzięki czemu już nigdy nie przegapisz żadnej promocji.


Aktualne gazetki Selgros cash&carry

Pogląd gazetki Aktualna gazetka ze sklepu Selgros cash&carry ważnej od 10.09.2020

Aktualna gazetka

10.09. - 23.09.2020

Pogląd gazetki Oferta spożywcza ze sklepu Selgros cash&carry ważnej od 10.09.2020

Oferta spożywcza

10.09. - 23.09.2020

REKLAMA
Pogląd gazetki Oferta przemysłowa ze sklepu Selgros cash&carry ważnej od 10.09.2020

Oferta przemysłowa

10.09. - 23.09.2020

Pogląd gazetki Debiuty ze sklepu Selgros cash&carry ważnej od 10.09.2020

Debiuty

10.09. - 23.09.2020

Pogląd gazetki Katalog Biuro ze sklepu Selgros cash&carry ważnej od 10.09.2020

Katalog Biuro

10.09. - 23.09.2020

Pogląd gazetki Katalog Tekstylia ze sklepu Selgros cash&carry ważnej od 10.09.2020

Katalog Tekstylia

10.09. - 23.09.2020

REKLAMA
Pogląd gazetki Aktualna gazetka ze sklepu Selgros cash&carry ważnej od 24.09.2020
NOWY

Aktualna gazetka

24.09. - 07.10.2020

Pogląd gazetki Oferta spożywcza ze sklepu Selgros cash&carry ważnej od 24.09.2020
NOWY

Oferta spożywcza

24.09. - 07.10.2020

Pogląd gazetki Oferta przemysłowa ze sklepu Selgros cash&carry ważnej od 24.09.2020
NOWY

Oferta przemysłowa

24.09. - 07.10.2020

Pogląd gazetki Katalog Uroda ze sklepu Selgros cash&carry ważnej od 24.09.2020
NOWY

Katalog Uroda

24.09. - 07.10.2020

Pogląd gazetki Katalog Tekstylia ze sklepu Selgros cash&carry ważnej od 24.09.2020
NOWY

Katalog Tekstylia

24.09. - 07.10.2020

Pogląd gazetki Katalog Kawa i Herbata ze sklepu Selgros cash&carry ważnej od 24.09.2020
NOWY

Katalog Kawa i Herbata

24.09. - 07.10.2020

REKLAMA
Pogląd gazetki Wyprzedaż artykuły przemysłowe ze sklepu Selgros cash&carry ważnej od 24.09.2020
NOWY

Wyprzedaż artykuły przemysłowe

24.09. - 07.10.2020

Pogląd gazetki Katalog eksperci od świeżości ze sklepu Selgros cash&carry ważnej od 24.09.2020
NOWY

Katalog eksperci od świeżości

24.09. - 07.10.2020

Pogląd gazetki Gazetka Zestawy Upominkowe i bony Towarowe ze sklepu Selgros cash&carry ważnej od 24.09.2020
NOWY

Gazetka Zestawy Upominkowe i bony Towarowe

24.09. - 07.10.2020

REKLAMA

Selgros cash&carry

Gazetka Selgros

Prowadzisz działalność gospodarczą, którą musisz systematycznie zaopatrzyć w artykuły spożywczo-przemysłowe? W takim razie gazetka Selgros to ulotka, którą musisz mieć! Co sprawia, że postawiło na nią już tysiące polskich przedsiębiorców?

Gazetka Selgros to wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci na szybkie rozeznanie się w bieżących propozycjach marki oraz planowanie zakupów w oparciu o korzystne okazje i promocje. Ponadto, dzięki ulotce już nigdy nie ominie Cię żadna wyprzedaż Selgros, ani inna okazja pozwalająca na kupno produktów w obniżonej cenie!

Jeśli jesteś zainteresowany ulotką o wszechstronnym charakterze, postaw na katalog gazetka Selgros Extra Oferta. Znajdziesz w niej artykuły z różnych grup produktowych – m.in. żywności, chemii, kosmetyków czy artykułów przemysłowych - na które w danym okresie przewidziane zostały atrakcyjne promocje. Przykładowo, Aktualna gazetka  to aktualna gazetka Selgros z najnowszymi propozycjami hurtowni obowiązującymi od 10.09.2020, które możesz sprawdzić tutaj.

Chcesz być zawsze o krok przed innymi w ofercie? Jesteśmy zatem przekonani, że gazetka Selgros Debiuty zainteresuje Cię swoją zawartością. Na łamach ulotki zaprezentowane bowiem są wyłącznie nowości debiutujące w halach marki. 

Oprócz powyższych broszur, sieć regularnie wydaje także tematyczne i branżowe katalogi z produktami gastronomicznymi, spożywczymi i przemysłowymi, które również obfitują w korzystne promocje Selgros. Wśród nich szczególną popularnością cieszy się każda nowa gazetka Selgros Horeca, która w całości poświecona jest branży gastronomicznej.

Selgros Cash&Carry - najpopularniejsza sieć hurtowni 

Selgros Cash&Carry to jedna z najczęściej odwiedzanych sieci hurtowni w Polsce z asortymentem spożywczo-handlowym. Firma istnieje już ponad 20 lat – to pozwoliło jej ugruntowanie swojej pozycji na rynku oraz wypracowanie doskonale skrojonej oferty handlowej. Na chwilę obecną, marka może pochwalić się siecią 19 nowoczesnych hal, zlokalizowanych na terenie całego kraju – m.in. w takich miastach, jak Bytom, Siedlce, Białystok, Katowice czy Poznań. Adresy wszystkich placówek oraz dni i godziny ich otwarcia, sprawdzisz na oficjalnej stronie www.selgros.pl.

Do kogo kierowana jest najnowsza gazetka Selgros i jej oferta? Głównymi adresatami propozycji sieci hurtowni są wszyscy przedsiębiorcy prowadzący własna działalność gospodarczą z branży hotelarskiej, gastronomicznej czy usług cateringowych. Asortymentem będą także z pewnością zainteresowane osoby działające w handlu detalicznym, prowadzące kioski, stołówki, sklepy czy zarządzające placówkami oświatowo-wychowawczymi lub instytucjami opieki społecznej.

Oferta Selgros to szeroki wachlarz propozycji produktowych wysokiej jakości, zaspokajających rozmaite potrzeby przedsiębiorców z różnych branż. Asortyment składa się z imponującej liczby ponad 40 000 artykułów spożywczych i przemysłowych w atrakcyjnych cenach, dostosowanych do oczekiwań właścicieli firm i wymagań końcowych klientów. Dobrym przykładem wyspecjalizowanego działu w Selgros jest oferta Horeca dedykowana lokalom gastronomicznym, z którą zapozna Cię dokładnie gazetka Selgros Horeca.

Każda nowa gazetka Selgros i półki w hurtowni to także porcjowane na miejscu mięso z własnego rozbioru, obszerna paleta wybornych serów, mnóstwo produktów sypkich oraz masa przysmaków z lokalnych i światowych kuchni. To oczywiście tylko niektóre pozycje z działu żywności – po więcej propozycji zajrzyj do ulotki „aktualna gazetka Selgros”. Tam czekają na Ciebie również inne grupy produktów – m.in. artykuły biurowe czy kosmetyki łazienkowe.

Kluczowe atuty sieci hurtowni to obszerny i zróżnicowany asortyment, konkurencyjne ceny oraz atrakcyjna gazetka promocyjna Selgros. Niepodważalnymi zaletami są także wykwalifikowana kadra pracownicza zapewniająca sprawną obsługę oraz dogodna lokalizacja funkcjonalnie zaprojektowanych hal, wyposażonych w nowoczesne ciągu kasowe. Nie można nie wspomnieć również o sklepie internetowym sieci. Dostępny pod adresem www.selgros.pl. Selgros24 to całodobowy market online, w którym zakupy zrobisz w szybki i bezpieczny sposób.

Aktualna gazetka Selgros – miej ją zawsze przy sobie z Gazetkonosz.pl!

Prowadzenie biznesu jest trudnym i czasochłonnym zadaniem. Nie dziwi zatem problem, z którym zmaga się wielu przedsiębiorców. Mowa oczywiście o permanentnym braku czasu, który sprawia, że nie wszystkie sprawy można dopilnować w sposób, jaki by się tego chciało. Jak w obliczu tak napiętego grafika znaleźć bowiem chwilę na poszukiwanie papierowych ulotek z ulubionych hurtowni? Bez obaw - Gazetkonosz.pl ma na to rozwiązanie!

Gazetkonosz to systematycznie aktualizowana baza elektronicznych ulotek wielu marek – wśród nich oczywiście także aktualna gazetka Selgros i jej propozycje! Ulotka Selgros nie miała interesujących Cię artykułów? Bez obaw - na naszym portalu znajdziesz setki broszur i katalogów firm z kategorii  Supermarkety, takich jak np. Biedronka, Auchan, Arhelan, Alma , Aldik, Aldi, ABC. Wszystko w jednym miejscu, ułożone w przejrzysty sposób. Dzięki temu przeglądanie ofert handlowych to prawdziwa przyjemność, która jednocześnie nie zabiera wiele czasu.

Najnowsza gazetka Selgros oraz ulotki innych firm dostępne są dla Ciebie przez cały czas – zarówno na stronie Gazetkonosz.pl. Informacje o nowościach i aktualne propozycje możesz przeglądać, kiedy tylko zechcesz – w zaciszu własnego domu czy w przerwie na lunch. Wszystko, czego potrzebujesz, to urządzenie z dostępem do internetu! Już dziś postaw zatem na rozwiązanie Gazetkonosza, sięgaj po najlepsze promocje Selgros i oszczędzaj – zarówno pieniądze, jak i swój cenny czas!

Życzymy udanych zakupów!

REKLAMA


REKLAMA