REKLAMA

POLOmarket - gazetka, promocje, oferta

Przejrzyj ulotki promocyjne oraz katalogi sklepu POLOmarket aktualne w danym tygodniu. Wszystkie aktualne ulotki POLOmarket znajdziesz tutaj albo możesz je otrzymać bezpośrednio na Twój adres e-mail. Zgłoś się do odbioru ulotek sklepu POLOmarket, dzięki czemu już nigdy nie przegapisz żadnej promocji.


Pogląd gazetki Aktualna gazetka ze sklepu POLOmarket ważnej od 21.10.2020

Aktualna gazetka

21.10. - 27.10.2020

Pogląd gazetki Aktualna gazetka ze sklepu POLOmarket ważnej od 14.10.2020

Aktualna gazetka

14.10. - 20.10.2020

Pogląd gazetki Aktualna gazetka ze sklepu POLOmarket ważnej od 07.10.2020

Aktualna gazetka

07.10. - 13.10.2020

Pogląd gazetki Aktualna gazetka ze sklepu POLOmarket ważnej od 30.09.2020

Aktualna gazetka

30.09. - 06.10.2020

REKLAMA
Pogląd gazetki Aktualna gazetka ze sklepu POLOmarket ważnej od 23.09.2020

Aktualna gazetka

23.09. - 29.09.2020

Pogląd gazetki Gazetka alkoholowa ze sklepu POLOmarket ważnej od 17.09.2020

Gazetka alkoholowa

17.09. - 15.10.2020

Pogląd gazetki Aktualna gazetka ze sklepu POLOmarket ważnej od 16.09.2020

Aktualna gazetka

16.09. - 22.09.2020

POLOmarket

Aktualna gazetka POLOmarket

Aktualna gazetka POLOmarket to cotygodniowe propozycje marki w ekstra cenach. Starannie wyselekcjonowany z bogatego asortymentu towar dopasowany jest do potrzeb konsumentów, bieżących trendów oraz sezonowych wydarzeń. Każda nowa gazetka POLO przedstawia ofertę, która obowiązuje w markecie przez 7 dni, bądź do wyczerpania zapasów.

Jesteś ciekaw, na jaką ofertę i promocje możesz liczyć w tym tygodniu? Zajrzyj zatem koniecznie do Aktualna gazetka. To aktualne propozycje sklepu POLOmarket na tydzień od 21.10.2020 - 27.10.2020 dostępne tutaj. Zajrzyj koniecznie i bądź na bieżąco!

Sklep POLOmarket

POLOmarket to polska sieć supermarketów oferująca asortyment produktów spożywczych, artykułów przemysłowych oraz chemii gospodarczej. Marka funkcjonuje na rynku od przeszło 20 lat i na chwilę obecną prowadzi ponad 280 placówek. Sklepy POLOmarket rozmieszczone są na terytorium całego kraju, m.in. w takich miastach, jak Pakość, Torunń, Wrocław czy Warszawa.  W celi zlokalizowania najbliższej placówki pomoże Ci wyszukiwarka dostępna na oficjalnej stronie.

Atutami marki są wysoka jakość obsługi, zwiększający komfort zakupów układ sklepu, a przede wszystkim - atrakcyjna, dopasowana do potrzeb klientów oferta, czego najlepszym dowodem jest gazetka promocyjna POLOmarket. Co więcej, mając na względzie satysfakcję klientów, marka rozszerzyła zakres świadczonych usług. Odwiedzając sklepy POLOmarket możesz zatem np. opłacić rachunki lub doładować telefon. Więcej informacji na temat dodatkowych możliwości znajdziesz pod adresem www.polomarket.pl.

Oferta POLOmarket to szeroki wachlarz wysokiej jakości asortymentu w atrakcyjnych cenach. Znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz – od wysokogatunkowych produktów spożywczych, przez artykuły przemysłowe przydatne w każdym gospodarstwie domowym, po sprawdzoną chemię, kosmetyki i alkohole. Na wiele z nich sklep regularnie przygotowuje korzystne promocje, czego dowodem jest np. nowa gazetka POLOmarket. 

Oszczędzanie z POLOmarket

Dzięki okazjom sezonowym, czy akcjom, takim jak okresowa wyprzedaż w POLOmarket, produkty te możesz kupić jeszcze taniej! Chrupiące pieczywo, wysokiej jakości mięso, wędliny czy nabiał, świeże owoce i warzywa, smakowite przekąski, alkohole, a także kosmetyki czy środki czyszczące – kompleksowa oferta POLOmarket sprawia, że sklep ten jest idealnym miejscem nie tylko na drobne, ale również na większe, tygodniowe zakupy dla całej rodziny.

Warty dodać, że towar dostępny na półkach i widoczny w gazetkach POLOmarket, składa się z produktów renomowanych i sprawdzonych producentów, których produkty cechuje wysoka jakość i przystępna cena. Mleczna Polana, GOtove, Rzeźnik Szymon czy Zaczarowany Ogród, Royal Gusto – to tylko niektóre z marek, z którymi współpracuje POLOmarket. Wiele z nich znajdziesz na stronach promocyjnych ulotek.

Jeśli interesuje Cię aktualna gazetka POLOmarket pamiętaj, by szukać jej w kategorii Supermarkety. Znajdziesz tam również propozycje innych marketów z tej grupy (Biedronka, Auchan, Arhelan, Alma , Aldik, Aldi, ABC), dzięki czemu będziesz mógł porównać ich oferty i wybrać najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

 

REKLAMA


REKLAMA