Pepco - Aktualna gazetka z promocjami na ten tydzień

REKLAMY

Przejrzyj ulotki promocyjne oraz katalogi sklepu Pepco dla aktualnego tygodnia. Wszystkie aktualne ulotki Pepco znajdziesz tutaj albo można ich do Ciebie wysyłać bezpośrednio na Twój adres e-mail. Zgłoś się do odbioru ulotek sklepu Pepco i w ten sposób już nigdy nie przegapisz żadnej promocji.


REKLAMY
Gazetka

Jesienna moda

27.10.2017 - 02.11.2017

Pepco

Pepco to sieć sklepów odzieżowo-przemysłowych znajdująca się na całym terenie Polski i oczywiście również w wielu innych państwach, między innymi w Republice Czeskiej, na Słowacji, w Rumunii i Węgrzech. Dana sieć pierwszy raz pojawiła się w Polsce w 1999 roku należąc do Brytyjczyków – do firmy Brown&Jackson LTD. Później doszło do zmian i Pepco obecnie należy do spółki Pepkor. Pepco to typowa sieć dyskontowa, czyli sprzedaż modnych produktów za bardzo atrakcyjne ceny.

Pepco to sieć dyskontów, której sklepy można znaleźć przede wszystkim w dużych galeriach handlowych. Jakie produkty można znaleźć w sieciach Pepco? Klient regularnie odwiedzający ten sklep, może się cieszyć z ogromnej oferty odzieży dla każdego członka rodziny – nawet dla tego najmłodszego i najmniejszego. Oprócz ubrań można znaleźć zeszyty i pomoce szkolne dla dzieci, dekoracje dla interierów mieszkań i wiele innych przedmiotów codziennego użytku. Pepco to oferta nowoczesnych designów po niskiej cenie. O ile nie chcesz przeoczyć aktualnej gazetki firmy Pepco, zerknij na zniżki w ulotce online na naszych stronach.

Gazetki sieciówki Pepco pojawiają się kilka razy w miesiącu i można w nich znaleźć ogromną masę produktów za jeszcze bardziej ciekawe ceny. Zazwyczaj chodzi o kilka dekoracji do domu, ofertę modnej odzieży, pomoce szkolne dla maluchów, różnego rodzaju towary, które na pewno każda dobra gospodyni chętnie wykorzysta w kuchni oraz towary tematyczne z okazji świąt, czyli między innymi przydatne dekoracje wielkanocne albo na Święta Bożego Narodzenia itp.

W każdym Pepco można znaleźć modną odzież, bieliznę oraz obuwie damskie, męskie i dla najmłodszych. Asortyment do udekorowania wnętrz, kosmetyki, pomoce do kuchni oraz pomoce szkolne dla dzieci, różnego rodzaju przydatne przedmioty na imprezy i święta, zabawki dla maluchów oraz ogromną ilość następnych towarów.

Wyróżniena dla sieci Pepco

Sieć Pepco może być dumna, ponieważ otrzymała trzy specjalne i znaczące wyróżnienia – Super Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma; Gwiazda Jakości Obsługi 2017 oraz Diamenty Forbesa 2017.

Pomagamy i wspieramy

Pepco regularnie uczestniczy w celach charytatywnych. Pracownicy Pepco brali udział w charytatywnej imprezie pod tytułem „Pełna paczka” i w ten sposób pomogli wielu rodzinom oraz dzieciom. Personel Pepco pobiegł również razem, żeby pomóc Fundacji Jaśka Meli.

REKLAMY

Polecane gazetki i katalogi:REKLAMY
REKLAMY