CCC - promocje, gazetka i katalog (buty 2020)

Aktualne gazetki promocyjne CCC na ten tydzień. Nie przegap już żadnych ofert specjalnych.

Przejrzyj ulotki promocyjne oraz katalogi sklepu CCC aktualne w danym tygodniu. Wszystkie aktualne ulotki CCC znajdziesz tutaj albo możesz je otrzymać bezpośrednio na Twój adres e-mail. Zgłoś się do odbioru ulotek sklepu CCC, dzięki czemu już nigdy nie przegapisz żadnej promocji.


Aktualne gazetki CCC

Pogląd gazetki New In Women ze sklepu CCC ważnej od 01.02.2020

New In Women

od soboty 01.02.2020

Pogląd gazetki New In Men ze sklepu CCC ważnej od 01.02.2020

New In Men

od soboty 01.02.2020

REKLAMA

CCC gazetka

Firma CCC to największy producent obuwia w Europie. Początki spółki CCC sięgają do roku 1996. Dziś można zajrzeć do sklepów obuwniczych CCC w 17 krajach. Oprócz Polski można więc zakupić buty tej marki w Czechach, na Słowacji, w Austrii, Węgrzech itp. Podstawowym i głównym produktem są buty, jednak klienci mogą również skorzystać z szerokiego asortymentu dodatkowego w formie różnorodnych pielęgnacji do butów, następnie skarpetek, akcesoriów takich jak okulary przeciwsłoneczne, torebki itp. W CCC każda kategoria wiekowa, dzieci, kobiety oraz mężczyźni, znajdą idealne i komfortowe obuwie o wysokiej jakości i po atrakcyjnych cenach. Spółka CCC regularnie przychodzi na rynek obuwniczy ze specjalnymi promocjami. Wystarczy zerknąć do aktualnej gazetki promocyjnej lub ulotki i od razu dowiesz się, jaki rodzaj obuwia można kupić po jeszcze bardziej atrakcyjniejszych cenach. Skorzystaj z naszych stron internetowych, zgłoś się do subskrypcji ulotek sieci obuwniczej CCC i już nigdy nie przeoczysz żadnej ciekawej oferty.

CCC to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Stanowi ją sieć polskich sklepów obuwniczych, które jednak oferuję również inny asortyment. Nazwa to nieprzypadkowy zlepek liter, wywodzący się od słów Cena Czyni Cuda. Kryje się za tym pewne przesłanie, głoszące, że w sklepach znajdziemy obuwie w przystępnych cenach. Warto jednak zaznaczyć, że niska cena nie oznacza niskiej jakości. Produkty są wysokiej jakości, wykonane z najlepszych materiałów.

Firmę cechuje profesjonalizm, dbałość o szczegóły i wykwalifikowany personel.. W ciągu roku CCC sprzedaje blisko 40 milionów par butów, co świadczy o niesłabnącym zainteresowaniu klientów. Dołączenie do klubu lojalnościowego CCC daje nam szansę na wyjątkowe oferty, choć i bez tego, w sklepach znajdziemy liczne okazje.

 

REKLAMA


REKLAMA