Intermarche - gazetka, promocje, oferta

Aktualne gazetki promocyjne Intermarche na ten tydzień. Nie przegap już żadnych ofert specjalnych.

Przejrzyj ulotki promocyjne oraz katalogi sklepu Intermarche aktualne w danym tygodniu. Wszystkie aktualne ulotki Intermarche znajdziesz tutaj albo możesz je otrzymać bezpośrednio na Twój adres e-mail. Zgłoś się do odbioru ulotek sklepu Intermarche, dzięki czemu już nigdy nie przegapisz żadnej promocji.


Aktualne gazetki Intermarche

Pogląd gazetki Aktualna gazetka ze sklepu Intermarche ważnej od 11.08.2020

Aktualna gazetka

11.08. - 17.08.2020

Pogląd gazetki Konkurs - Odbierz kupon na karkówkę wieprzową ze sklepu Intermarche ważnej od 11.08.2020

Konkurs - Odbierz kupon na karkówkę wieprzową

11.08. - 14.08.2020

REKLAMA
Pogląd gazetki Konkurs - Smakujesz, Wygrywasz ze sklepu Intermarche ważnej od 01.07.2020

Konkurs - Smakujesz, Wygrywasz

01.07. - 14.08.2020

Pogląd gazetki Konkurs - Moc wrażeń z Viscoplast ze sklepu Intermarche ważnej od 04.08.2020

Konkurs - Moc wrażeń z Viscoplast

04.08. - 17.08.2020

Pogląd gazetki Konkurs - Powrót do szkół ze sklepu Intermarche ważnej od 04.08.2020

Konkurs - Powrót do szkół

04.08. - 17.08.2020

Pogląd gazetki Konkurs - Lato to przygoda ze sklepu Intermarche ważnej od 01.07.2020

Konkurs - Lato to przygoda

01.07. - 31.08.2020

REKLAMA
Pogląd gazetki Konkurs - Weź wolne od gotowanie i wygraj ze sklepu Intermarche ważnej od 01.07.2020

Konkurs - Weź wolne od gotowanie i wygraj

01.07. - 31.08.2020

Pogląd gazetki Katalog Szkolne okazje ze sklepu Intermarche ważnej od 04.08.2020

Katalog Szkolne okazje

04.08. - 07.09.2020

Pogląd gazetki Konkurs - Spróbuj dwóch z Czech ze sklepu Intermarche ważnej od 06.07.2020

Konkurs - Spróbuj dwóch z Czech

06.07. - 13.09.2020

Pogląd gazetki Konkurs - Ruszaj Po Zdrowie ze sklepu Intermarche ważnej od 20.07.2020

Konkurs - Ruszaj Po Zdrowie

20.07. - 20.10.2020

REKLAMA

Intermarche

Gazetka Intermarche

Każda nowa gazetka Intermarche wypuszczana jest co tydzień, a jej oferta obowiązuje przez 7 dni. Przykładowo, Aktualna gazetka to propozycje marki na tydzień od 11.08.2020 - 17.08.2020, które sprawdzisz tutaj.

Ulotka sklepu pojawia się w dwóch formatach. Intermarche gazetka promocyjna zapozna Cię przede wszystkim z bieżącymi propozycjami objętymi rabatami. Z kolei gazetka „PROMOplus” to źródło wyjątkowych okazji, promocji i obniżek, dzięki którym zaoszczędzisz jeszcze więcej gotówki.

Sklep Intermarche

Intermarche jest francuską siecią sklepów ze spożywczo-przemysłowym asortymentem, należy do kategorii Supermarkety. Intermarche funkcjonuje obecnie na czterech europejskich rynkach. W Polsce marka zrzesza ponad 230 sklepów, między innymi w takich miastach, jak Andrychów, Biała Podlaska, Białogard, Cieszyn, Nowy Sącz, Wałbrzych. Sympatia klientów oraz nieustanna chęć rozwoju pozwala sądzić, że sieć sklepów Intermarche jeszcze bardziej poszerzy swoją działalność, docierając do kolejnych miejscowości. Chcesz wiedzieć, czy w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania znajduje się jedna z placówek Intermarche? Wejdź zatem na na oficjalnej stronie internetowej i skorzystaj z wyszukiwarki marketów, która pomoże Ci w odnalezieniu sklepu z interesującej Cię lokalizacji. Dni i godziny otwarcia poszczególnych placówek znajdziesz z kolei pod adresem intermarche.pl.

Pamiętaj jednak, że oferta sieci sklepów Intermarche jest bardzo szeroka. Zanim udasz się do wybranego punktu, zapoznaj się wcześniej z ulotką marketu. Oferta Intermarche to zawsze dopasowane do oczekiwań klientów propozycje, które co tydzień prezentuje na swoich łamach każda Intermarche gazetka od jutra. Zróżnicowany i szeroki asortyment pozwala kompleksowo zaspokajać potrzeby, co sprawia, że Intermarche jest idealnym miejscem do robienia zarówno niewielkich, jak i dużych, tygodniowych zakupów dla całej rodziny!

Każdy odwiedzający sklep może codziennie liczyć na własnoręcznie wypiekane, chrupiące pieczywo, świeżą dostawę owoców i warzyw, mięso, wędliny i ryby od sprawdzonych dostawców czy smakowity nabiał od najlepszych producentów. Orzeźwiające napoje, zdrowe soki, szeroka oferta wybornych alkoholi, smakowite przekąski i słodycze – to kolejne rodzaje produktów, jakie znajdziesz na sklepowych półkach.

Jak pokazuje aktualna gazetka Intermarsze, sieć sklepów ma również wiele marek własnych, które zostały odznaczone certyfikatem Selection – poświadczającym o wysokiej jakości i sprawdzonym źródle wyrobu. Do grupy marek cieszących się największą popularnością należą Ivoria, Reva, Nasze pyszności, Apta oraz Saint Eloi. Już teraz zachęcamy Cię do sprawdzenia aktualnych propozycji sklepu.

Oszczędzanie z Intermarche

Gazetkonosz.pl to miejsce, które pokocha każdy miłośnik zakupów i nieodłącznie im towarzyszących promocji, wyprzedaży oraz innych okazji. Strona obfituje w ogrom gazetek promocyjnych i ulotek ofertowych z wielu rozmaitych marketów. Wśród nich swoje stałe miejsce ma oczywiście twoja gazetka Intermarche!

Jeśli interesuje Cię aktualna gazetka Intermarche pamiętaj, by szukać jej w kategorii Supermarkety. Znajdziesz tam również propozycje innych marketów z tej grupy (Biedronka, Auchan, Arhelan, Alma , Aldik, Aldi, ABC), dzięki czemu będziesz mógł porównać ich oferty i wybrać najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

Dzięki rozwiązaniu Gazetkonosza, Intermarche promocje już zawsze będzie w zasięgu Twojej ręki. Możesz ją przeglądać kiedy tylko zechcesz - potrzebujesz do tego jedynie smartfona z dostępem do internetu! Chroń z nami naszą planetę i oszczędzaj – zarówno swój czas, jak i pieniądze!

Udanych zakupów!

 

REKLAMA


REKLAMA