Podobnie jak w zeszłym roku, sieć marketów elektronicznych RTV Euro AGD zorganizowała ogromną akcję rabatową, która obowiązuje nie tylko w ostatni piątek listopada, ale przez cały miesiąc! To doskonała okazja do zaoszczędzenia naprawdę dużych kwot! Sprawdź co będzie można kupić w wyjątkowo korzystnych cenach i na co koniecznie warto „zapolować” podczas Black Weeks!

Badania wykazują, że Amerykanie, Polacy i ludzie na całym świecie szczególnie chętnie kupują podczas Black Friday elektronikę. Nic w tym dziwnego – wiele marketów oferuje ogromne upusty, a zakup takiego sprzętu zwykle wiąże się z większymi wydatkami. Listopad jest więc idealnym momentem nie tylko na to, by kupić prezenty dla najbliższych, ale by też wyposażyć swój dom w nowe urządzenia. Dowiedz się, z jakich świetnych promocji będzie można skorzystać podczas RTV Euro AGD Black Friday 2019!

RTV Euro AGD Black Friday 2019

Popularna w Polsce sieć marketów ze sprzętem elektronicznych RTV Euro AGD reklamuje się hasłem: „wyprzedzamy Black Friday i konkurencję”. Akcja promocyjna tej marki trwa bowiem nie jeden dzień czy weekend, ale cały listopad. Co tydzień przeceniane są inne produkty, dlatego warto na bieżąco śledzić zapowiedzi wydawane przez sklep. Korzystając z tych promocji można zaoszczędzić nawet do tysiąca złotych! W ten sposób można nabyć bożonarodzeniowe prezenty, ale też np. lodówkę, którą już od dawna planowało się kupić, nowe roboty kuchenne, które będą pomocne w przygotowywaniu wigilijnych pyszności czy większy telewizor, na którym z przyjemnością będzie oglądać się świąteczne filmy.

black friday

Czarny Piątek RTV Euro AGD – co znajdzie się w promocji?

Podczas RTV Euro AGD Black Friday 2019 przeceniane są produkty z aż dziesięciu kategorii. W listopadzie można więc niezwykle korzystnie zakupić:

  • telewizory,
  • smartfony,
  • małe AGD,
  • AGD,
  • AGD do zabudowy,
  • komputery i tablety,
  • zegarki i pojazdy,
  • gry,
  • sprzęt audio i foto,
  • akcesoria.

Każdego tygodnia lista produktów objętych promocją dochodzi do nawet 200 pozycji! Wśród nich można znaleźć obniżki do kilkuset złotych. Oferta rabatowa jest bardzo zróżnicowana, dlatego istnieje ogromna szansa, że znajdziesz na promocji dokładnie to, czego szukasz. By jednak nie przegapić takiej okazji, warto stale śledzić działania sklepu!

Black Weeks RTV Euro AGD najlepsze promocje

Podczas RTV Euro AGD Black Friday można np. nabyć świetne smart TV od Sony, w cenach niższych do 1000 zł! Wiele osób czeka także na rabaty na smartfony, które tak jak np. wybrane modele od Xiaomi kosztują mniej nawet o 850 zł! Klienci bardzo chętnie korzystają też z przecen na małe AGD, w szczególności na żelazka, czajniki, prostownice do włosów, elektryczne szczoteczki do zębów itp. Na tych najpotrzebniejszych akcesoriach codziennego użytku można sporo zaoszczędzić, dlatego warto właśnie teraz pomyśleć o wymianie tego wyposażenia na nowe!

Jeśli nie chcesz przegapić najlepszych promocji, koniecznie musisz być na bieżąco z listami produktów RTV Euro AGD Black Friday publikowanymi w Internecie oraz drukowanymi w gazetkach. Wszystkie skany aktualnych ulotek tego marketu a także, m.in. Media Markt, Media Expert, Rossman, Lidl czy Tesco znajdziesz na Gazetkonosz.pl. Zapoznaj się więc z planowanymi przecenami i zaplanuj swoje zakupy, tak by na pewno były udane!

Podczas Black Friday RTV Euro AGD możesz zakupić wiele doskonałych produktów, w niezwykle korzystnych cenach. Sprawdzaj cotygodniowe promocje na Gazetkonosz.pl, by nie przeoczyć najlepszych okazji! Kupuj z głową, a zaoszczędzisz bardzo dużo pieniędzy!

Świetne promocje z okazji Black Friday 2019 w RTV Euro AGD! Sprawdź, jak wiele możesz zaoszczędzić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Post navigation