Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. To czas poszukiwania prezentów, spędzania miłych chwil w gronie bliskich osób, świątecznych porządków i dekorowania mieszkań przepięknymi przybraniami. Dowiedz się, jakie ozdoby bożonarodzeniowe w tym roku są na topie i gdzie kupić tanie dekoracje świąteczne!

Coraz chłodniejsze dni, ulice przystrojone światełkami i Mikołajowie błąkający się ulicami miast, dają sygnał do tego, że niebawem święta. Klimat ten chętnie podtrzymujemy również we własnych wnętrzach.

W biurach pojawiają się drzewka przystrojone bombkami, na oknach domów rysunki ze sztucznego śniegu i liczne dekoracje świąteczne bożonarodzeniowe, które wieszamy na ścianach czy stawiamy na szafkach. Zainspiruj się i sprawdź, jak udekorować swoje pomieszczenia tej zimy!

1. Ozdoby bożonarodzeniowe
2. Dekoracje świąteczne bożonarodzeniowe
3. Lista produktów wegetariańskich

Ozdoby bożonarodzeniowe

Choć w grudniu dni są niezwykle krótkie i szybko zapada zmrok, to na ulicach panuje niezwykle przyjemna atmosfera. Wszystko dzięki licznym ozdobom – miejskim i prywatnym. Mieszkańcy domków ozdabiają domy z zewnątrz, tworzą intrygujące instalacje świetlne i przystrajają choinki. Mieszkańcy bloków, kamienic i wieżowców również nie próżnują – w oknach błyszczą gwiazdy betlejemskie i renifery.

Też pragniesz współtworzyć ten klimat? W takim razie gazetka Castorama z pewnością Cię zainteresuje. W niej przepiękne ozdoby bożonarodzeniowe, np. lampki led zewnętrzne, które możesz umieścić na ganku w kształcie prezentów 3D za 69.98zł/3szt., a także lampki w licznych konfiguracjach – np. sople LED po 78.98zł/10m czy 300 lampek LED kolorowych za 59.98zł.

gazetka castorama świąteczna

Z kolei wewnątrz, np. na oknach czy na kominku, możesz umieścić wewnętrzne lampki LED w kształcie drewnianej skarpety za 24.98zł czy kolorowe łańcuchy świetlne w kształcie gwiazdek za 28.98zł. Możesz też zaskoczyć przechodniów i wybrać nadzwyczajne ozdoby bożonarodzeniowe – np. zewnętrzny projektor LED za 88.98zł, który wyświetli na Twoim budynku przepiękne motywy świąteczne.

Dekoracje świąteczne bożonarodzeniowe

Wybór ozdób bożonarodzeniowych jest naprawdę szeroki. Od motywów bajkowych, przez bardzo gustowne dekoracje, które wpiszą się w każdą estetykę. Jysk ogłasza czas na świąteczne hygge, czyli odnajdywanie przyjemności i szczęścia w codziennych czynnościach.

Czy nie będzie czas płyną milej, kiedy w Twoim domu zapanuje przytulny klimat, rodem z amerykańskich filmów o świętach? Warto więc sprawdzić, co zawiera gazetka Jysk w specjalnym, grudniowym wydaniu. W niej garść inspiracji – jak pakować prezenty, jak udekorować świąteczny strój czy stworzyć w swoim mieszkaniu klimat hygge.

Niezwykle modne dekoracje świąteczne bożonarodzeniowe łączą w sobie elementy połysku i naturalnych surowców, a także nieco klimatu industrialnego. To na przykład sznury świetlne w kształcie pozłacanych żarówek za 25zł, drewniane ozdoby świąteczne w różnych konfiguracjach czy świecznik Edda za 35zł. Warto pamiętać, że nawet takie tanie dekoracje świąteczne mogą utworzyć przyjemny klimat.

Tanie dekoracje świąteczne

Szukając inspiracji i pomysłów na tanie dekoracje świąteczne, nie można zapominać o sklepach takich jak Pepco czy JULA. Gazetka Pepco to zarówno oferta przepięknych ozdób choinkowych – drewniane renifery, zestawy dekoracji choinkowych w atrakcyjnej cenie od 7.99zł, a także łańcuchy świetlne w kształcie dzwonków po 9.99zł. Ponadto pięknie pachnące świeczki, figurki i zawieszki, a nawet latarenki.

gazetka jula świąteczna

Z kolei gazetka JULA zachęca do sięgnięcia po tanie dekoracje świąteczne w różnych odsłonach. Od nastrojowego oświetlenia w kształcie gwiazdek i różnego typu lampek choinkowych, przez ogromnego dmuchanego Mikołaja w wysokości 240cm za jedyne 219zł, aż po liczne figurki do ogrodu czy mieszkania za kilka i kilkanaście złotych. Dla najmłodszych w ofercie tańcząca świnka w czapce Mikołaja za 39.99zł czy jeżdżący ekspres polarny, o którym marzy każde dziecko (i nie tylko!) za jedyne 149zł.

Komponując ze sobą różne ozdoby bożonarodzeniowe, stworzysz cudowny, przytulny klimat. Poznaj oferty sklepów, dzięki czemu nawet za kilkanaście złotych odmienisz swoje wnętrza. Tanie dekoracje świąteczne też potrafią zdziałać cuda!

Bożonarodzeniowe dekoracje w Twoim mieszkaniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Post navigation