Polacy uwielbiają promocje! Jedną z cieszących się największym powodzeniem jest tzw. Czarny Piątek, czyli akcja zapoczątkowana przez Amerykanów. Jesteś ciekawy gdzie w zeszłym roku można było skorzystać z największych przecen? Sprawdź co koniecznie powinieneś kupić podczas Black Friday 2019!

  1. Black Friday Polska 2019 – kiedy?
  2. Jakie produkty Polacy kupują podczas Black Friday?
  3. Z ofertą jakich sklepów warto się zapoznać podczas Czarnego Piątku?

Black Friday Polska 2019 – kiedy?

W tym roku przedświąteczny szał przecen, czyli zaadaptowany z Ameryki Black Friday, wpada w dniu 29 listopada. O ile wśród konsumentów samo zjawisko jest dobrze znane, o tyle rzadko kto kojarzy dokładny termin Czarnego Piątku. Zainteresowanie tematem stopniowo ożywia się już w połowie listopada, więc właśnie wtedy sklepy zaczynają reklamować swoje akcje rabatowe. W tym okresie najczęściej zaczyna się kupować prezenty Bożonarodzeniowe. Najlepsi łowcy okazji polują w Internecie – nie muszą obawiać się stania w kolejkach czy braku asortymentu. Wystarczy kilka kliknięć i gotowe! Sieć jest też świetnym narzędziem, pomagającym przygotować się na bieganie po sklepach stacjonarnych.

Jakie produkty Polacy kupują podczas Black Friday?

Z dużych promocji z okazji Black Friday w wielu przypadkach żal nie skorzystać. W ten sposób można zakupić nie tylko prezenty dla rodziny, ale także wiele praktycznych przedmiotów codziennego użytku. Badania statystyczne wykazują, że Polacy w Czarny Piątek najczęściej kupują ubrania, obuwie, kosmetyki, a także elektronikę, RTV i AGD. Przeciętny Kowalski, który weźmie udział w tym szaleństwie zakupów, ma wydać ok. 700 zł.

black friday

Z ofertą jakich sklepów warto się zapoznać podczas Czarnego Piątku?  

Polacy najczęściej korzystają z przecen w kilku wybranych sklepach. Ogromną popularnością cieszą się wszelkie akcje promocyjne związane z kosmetykami i perfumami, dlatego ogromną liczbę klientów przyciąga np. Rossmann Black Friday. Sieć drogerii zawsze przygotowuje na tę okazję setki przecen, rabaty dla stałych klientek, a nawet tak korzystne akcje jak „1+1”, dotyczące towarów od tego samego producenta lub należących do danego działu. Dzięki temu można zakupić zarówno piękne zestawy bożonarodzeniowe, jak i po prostu ulubione kosmetyki dobrych firm w bardzo korzystnych cenach.

Najwięcej zaoszczędzić można także na drogich sprzętach elektronicznych lub AGD. Z tego względu Polacy czekają też m.in. na Media Expert Black Friday. Przy okazji można zakupić np. smartphone lub laptopa na prezent, ale także każdy inny sprzęt, który przydaje się w domu i życiu codziennym. Ponieważ są to kosztowne produkty, tak wielka akcja promocyjna przyciąga tysiące klientów, bo pozwala nabyć je w wiele niższych cenach. Tłumy łowców okazji można spotkać także podczas Black Friday Saturn czy wyprzedaży w Rtv Euro Agd

Do zakupowego szaleństwa próbują zachęcać też hipermarkety. W tym roku na korzystne promocje można liczyć np. podczas Black Friday Auchan. Wiele osób decyduje się wtedy zakupić produkty, które można długo przechowywać i robi większe zapasy lub próbuje nieznanych dotąd smaków. Nie można też zapominać, że w takich sklepach oferuje się też inny asortyment. Np. podczas Lidl Black Friday często można zakupić okazjonalnie wprowadzone do sprzedaży świetne ubrania, dodatki, sprzęty kuchenne itp. W listopadzie warto wziąć udział także m.in. w Tesco Black Friday

By nie przegapić żadnej korzystnej przeceny, warto być na bieżąco z wypuszczonymi odpowiednio wcześniej gazetkami danych sklepów. Nie musisz jednak specjalnie po nie biec lub szukać ich w skrzynce pocztowej! Wszystkie aktualne promocje znajdziesz na stronie Gazetkonosz.pl!

Jeśli przegapiłeś w zeszłym roku Czarny Piątek, przygotuj się na Black Friday 2019! Regularnie sprawdzaj profile na social media ulubionych marketów i sklepów, a także uważnie przejrzyj Gazetkonosz.pl. Skorzystaj z najlepszych promocji, by kupić wiele świetnych produktów, oszczędzając przy tym dużo pieniędzy!

Black Friday – najlepsze promocje w ubiegłym roku. Czy w tym też można na nie liczyć?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Post navigation