Rejestrując się w aplikacji Lidl Plus, użytkownik zyskuje dostęp do wielu zniżek w postaci kuponów rabatowych oraz ofert specjalnych. Poza tym aplikacja ułatwia planowanie zakupów czy daje dostęp do historii paragonów. Jakie jeszcze są powody, dla których warto z niej skorzystać? Jak zainstalować aplikację? Sprawdź!

Co to jest aplikacja Lidl?

Aplikacje sklepowe zyskują na popularności. Markety, sklepy odzieżowe, drogerie i inne sklepy wprowadzają własne programy lojalnościowe. Od kilku lat również sklep ma swoją darmową aplikację na telefon, która zapewnia użytkownikom dedykowaną ofertę zniżkową. Jest ona dostępna dla użytkowników smartfonów i tabletów z systemem Android, jak i iOS. Znaleźć ją można zatem w Google Play oraz App Store. Aby w pełni korzystać z jej możliwości, należy pobrać aplikację Lidl na swoje urządzenie, a następnie założyć konto. Sieć sklepów nie wprowadziła fizycznej karty klienta, co oznacza, że aplikacja  to jedyny sposób na korzystanie z ofert lojalnościowych dla klientów.

W aplikacji znajdują się 4 sekcje:

  • Start – w tej zakładce dostępny jest podgląd do kuponów i ofert specjalnych, wyróżnione są najlepsze okazje z gazetki oraz udostępnione Gazetki. Można też szybko przejść do Karty Lidl Plus;
lidl.pl
  • Kupony – w tej zakładce zaprezentowane są wszystkie dostępne kupony, które przed użyciem należy aktywować;
  • Oferty – tutaj znajduje się szczegółowy podgląd obecnych oferts;
  • Gazetki – w tej zakładce znajdują się aktualne gazetki z oferty stacjonarnej i alkoholowej. 

Jak zainstalować aplikację Lidl Plus?

Aplikacja Lidl Plus jest bezpłatna. Można ją pobrać na urządzenie mobilne ze sklepów Google Play, App Store oraz App Gallery. Wyszukasz ją wpisując w pasek wyszukiwarki: Lidl Plus. Po zainstalowaniu aplikacji, użytkownik powinien zarejestrować się. To krótki proces, który umożliwi pełen dostęp do wszystkich funkcjonalności dostępnych dla użytkowników.

  1. Otwórz menu znajdujące się na dole ekranu.
  2. Kliknij: “Więcej” > “Moje Konto Lidl” > “Zaloguj się lub zarejestruj.”
  3. Aby się zarejestrować, musisz mieć ukończone 18 lat i podać swój adres e-mail oraz ustawić bezpieczne hasło.
  4. W ciągu kilku chwil otrzymasz wiadomość e-mail z kodem weryfikacyjnym. Wprowadź ten kod podczas procesu weryfikacji.
  5. Na końcu tego procesu użytkownik musi potwierdzić, że akceptuje regulamin aplikacji i ewentualnie może wyrazić zgodę na subskrypcję newslettera.

Jakie są zalety aplikacji Lidl Plus?

Lidl Plus aplikacja na telefon to skuteczny sposób na oszczędzanie na zakupach. Użytkownicy mogą te same produkty kupować taniej od klientów, którzy nie mają aplikacji. Wystarczy śledzić bieżące oferty, sprawdzać kupony i korzystać z atrakcyjnych rabatów.

Podczas każdych zakupów warto zeskanować aplikację przy kasie (zarówno samoobsługowej, jak i tradycyjnej), ponieważ transakcje są nagradzane kuponami. Również po uzyskaniu określonego progu zakupowego w danym miesiącu (wydanie określonej kwoty), można otrzymać dodatkowe kupony.  Co pojawia się w kuponach? Na przykład rabat kwotowy na zakupy czy promocje na wybrane produkty (1+1 produkt gratis, 2+1 produkt gratis, rabat % na dany produkt, rabat % na drugi produkt).

lidl.pl

Na promocjach zalety korzystania z aplikacji Lidla się nie kończą. Można w niej również skorzystać z funkcji Lidl Pay, by zapłacić za zakupy, przejrzeć swoje wszystkie e-paragony z dokładnymi pozycjami i cenami produktów, znaleźć sklepy w swojej okolicy, skorzystać z oferty Winnica Lidla czy sklepu onlinel, zaprosić znajomych do korzystania z aplikacji albo przejść do innych funkcjonalności oferowanych przez sklep, jak np. oficjalna strona sklepu czy Kuchnia Lidla.


Jak planować zakupy w Lidlu?

Aplikacja będzie pomocna w planowaniu zakupów. W końcu na ofertach specjalnych i kuponach możesz sporo zaoszczędzić. Warto także sprawdzić, co skrywa gazetka Lidl – w niej zyskasz dostęp do pełnej oferty promocyjnej i będziesz mógł zaplanować, co warto w danych dniach kupić. Mowa tutaj zarówno o zakupach spożywczych, jak i chemii, ubraniach, akcesoriach do domu czy produktach dla dzieci. Aktualne gazetki sklepowe ułatwiają tworzenie list zakupów i są skutecznym sposobem na oszczędzanie. Zajrzyj do bieżącej oferty, spisz czego potrzebujesz i udaj się na zakupy w określonych dniach. Spożywcze gazetki obowiązują zwykle od poniedziałku do środy oraz od czwartku do soboty/niedzieli (gdy są handlowe). Warto być na bieżąco, by niczego nie przeoczyć!

Aplikacja Lidl – dlaczego warto skorzystać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Post navigation