REKLAMA

My center - gazetka, promocje, oferta

Przejrzyj ulotki promocyjne oraz katalogi sklepu My center aktualne w danym tygodniu. Wszystkie aktualne ulotki My center znajdziesz tutaj albo możesz je otrzymać bezpośrednio na Twój adres e-mail. Zgłoś się do odbioru ulotek sklepu My center, dzięki czemu już nigdy nie przegapisz żadnej promocji.


Pogląd gazetki Aktualna gazetka ze sklepu My center ważnej od 22.10.2020

Aktualna gazetka

22.10. - 04.11.2020

Pogląd gazetki Aktualna oferta ze sklepu My center ważnej od 07.10.2020

Aktualna oferta

07.10. - 25.10.2020

Pogląd gazetki Aktualna gazetka ze sklepu My center ważnej od 18.06.2020

Aktualna gazetka

18.06. - 01.07.2020

Pogląd gazetki Aktualna oferta ze sklepu My center ważnej od 01.05.2020

Aktualna oferta

od piątku 01.05.2020

REKLAMA
Pogląd gazetki Aktualna gazetka ze sklepu My center ważnej od 31.03.2020

Aktualna gazetka

31.03. - 13.04.2020

Pogląd gazetki Aktualna gazetka ze sklepu My center ważnej od 12.03.2020

Aktualna gazetka

12.03. - 25.03.2020

Pogląd gazetki Gazetka TanioMi ze sklepu My center ważnej od 13.02.2020

Gazetka TanioMi

13.02. - 30.04.2020

Pogląd gazetki Aktualna gazetka ze sklepu My center ważnej od 13.02.2020

Aktualna gazetka

13.02. - 26.02.2020

REKLAMA

My center

Gazetka My Center

Szukasz nowego sprzętu do swojego domu, mieszkania lub firmy? A może jesteś pasjonatem elektroniki i nowoczesnych technologii?

Ulotka My Center ma w sobie wszystko, co niezbędne, by zakupy w sklepach sieci zrobić szybko i w jeszcze niższej cenie. Dzięki niej zapoznasz się z najlepszymi propozycjami z bieżącego asortymentu i sprawdzisz, które produkty zostały objęte korzystnymi rabatami. Co ważne, promocje My Center obniżają ceny produktów z różnych kategorii! To pozwoli Ci nie tylko na znaczną oszczędność pieniędzy, ale również i czasu. Nie będziesz już musiał zastanawiać się w sklepie, który produkt wybrać – gazetka My Center to przejrzyście uporządkowany asortyment z wszystkimi kluczowymi informacjami technicznymi, które pozwolą Ci na podjęcie właściwej decyzji.

Pamiętaj, że każda nowa gazetka My Center pojawia się co dwa tygodnie. Charakterystyczną fioletową broszurkę możesz sprawdzić na przykład tutaj. Aktualna gazetka to najnowsza gazetka My Center obowiązująca od 22.10.2020. Sięgnij po ulotkę przed zakupami, porównaj specyfikację interesujących Cię artykułów i ruszaj do sklepu na elektroniczne łowy!

My Center – szeroki wybór sprzętu i atrakcyjne ceny

My Center to sieć sklepów z branży elektroniki użytkowej, ciesząca się olbrzymią popularnością wśród polskich konsumentów. Nic dziwnego – firma oferuje imponujący asortyment renomowanych producentów w konkurencyjnej cenie. Takiej okazji nie można przegapić! Co więcej, regularnie pojawiająca się gazetka My Center pozwala go nabyć jeszcze taniej! Na co możesz liczyć odwiedzając market?

Oferta My Center składa się z wielu różnych kategorii produktowych. Znajdziesz tutaj przede wszystkim duży i mały sprzęt AGD (włącznie z tym do zabudowy), RTV oraz Multimedia. Jednym z bardziej obleganych działów w sklepach są rozwiązania IT – komputery stacjonarne, laptopy oraz różnorodny sprzęt peryferyjny, a także wspomniane małe agd – blendery ręczne, sokowiórki, mikrofalówki czy tostery. Każda nowa gazetka My Center i sklepowe półki to także szeroki wachlarz propozycji przeznaczonych do pielęgnacji ciała i higieny, artykuły z działu dom i ogród czy gadżety wspierające pasje i umilające czas wolny. To oczywiście nie wszystkie produkty, jakie czekają na Ciebie w marketach sieci. Czym prędzej sięgnij zatem po ulotkę „Gazetka promocyjna My Center”, która pozwoli Ci dokładniej zapoznać się z ofertą i zaplanować zakupy w oparciu o najlepsze okazje cenowe.

Warto wspomnieć, że szeroka oferta My Center to nie jedyny atut firmy. Marka dbając o satysfakcję klientów zapewnia im także dodatkowe rabaty – np. we wspomnianej ulotce „Gazetka promocyjna My Center” czy podczas konsumenckich akcji, takich jak sezonowe okazje czy wyprzedaż My Center. Oprócz tego dodatkowe udogodnienia i usługi – np. karty podarunkowe, opcję dostawy z wniesieniem, odbiór wyeksploatowanego sprzętu czy wydłużenie gwarancji. Docenianym atutem jest również przyjazna konsumentom strona internetowa firmy, na której znajduje się m.in. oferta My Center, dział FAQ czy przydatne informacje na temat zakupów.

Chcesz wykorzystać dostępne promocje My Center i zastanawiasz się, gdzie możesz znaleźć markety firmy? Zakupy w sieci możesz zrobić w wielu miastach na terenie całej Polski. My Center posiada bowiem swoje oddziały na terenie całego kraju, przede wszystkim w małych i średnich miejscowościach – na przykład, w takich jak Kędzierzyn Koźle, Prudnik, Chełmno, Dęblin czy Lubsko. Nie masz pewności, czy w Twojej okolicy znajduje się otwarty sklep? Odwiedź stronę www.mycenter.pl i sprawdź lokalizację najbliższej placówki.

Aktualna gazetka My Center – oszczędzaj z Gazetkonoszem!

Niejednokrotnie zdarza się, że ulotka My Center jest niedostępna w stacjonarnym sklepie? Bez obaw – Gazetkonosz ma na to rozwiązanie! Nasza strona to zawsze dostępna baza najnowszych ulotek z różnych sklepów. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Gazetkonosz.pl a aktualna gazetka My Center będzie na wyciągnięcie Twojej ręki w dowolnym miejscu i czasie!

Co więcej – jeśli na daną chwilę nowa gazetka My Center nie zainteresuje Cię swoimi propozycjami, zawsze możesz sprawdzić oferty jej konkurencji! W zakładce Elektronika czekają na Ciebie ulotki na przykład z takich sklepów, jak Neopunkt, Neonet, Mediaexpert , Media Markt, Max elektro, Mall.pl, Komputronik. Jesteśmy pewni, że któraś z nich będzie miała to, na czym Ci zależy w równie atrakcyjnej cenie! Zajrzyj na nasza stronę już dziś, postaw na oszczędzanie z Gazetkonoszem  i sięgaj po najlepsze promocje My Center! Chcesz być zawsze na bieżąco? Zapisz się do newslettera Gazetkonosza i zyskaj gwarancję, że już nigdy żadna wyprzedaż My Center lub inna okazja nie ucieknie Ci sprzed nosa! Udanych zakupów!

REKLAMA


REKLAMA