27 dni 01:30:28
REKLAMA

Małpka Express - gazetka, promocje, oferta

Przejrzyj ulotki promocyjne oraz katalogi sklepu Małpka Express aktualne w danym tygodniu. Wszystkie aktualne ulotki Małpka Express znajdziesz tutaj albo możesz je otrzymać bezpośrednio na Twój adres e-mail. Zgłoś się do odbioru ulotek sklepu Małpka Express, dzięki czemu już nigdy nie przegapisz żadnej promocji.


Przepraszamy,Małpka Express nie ma
aktualnych ofert.
Pogląd gazetki Okazja dnia ze sklepu Małpka Express ważnej od 05.10.2017

Okazja dnia

05.10. - 31.12.2017

Pogląd gazetki Gazetka ze sklepu Małpka Express ważnej od 13.09.2017

Gazetka

13.09. - 26.09.2017

Podobne gazetki z kategorii Supermarkety

Pogląd gazetki W tym tygodniu ze sklepu Biedronka ważnej od 29.10.2020

W tym tygodniu

29.10. - 04.11.2020

Pogląd gazetki Aktualna gazetka ze sklepu Biedronka ważnej od 26.10.2020

Aktualna gazetka

26.10. - 31.10.2020

Pogląd gazetki Okazje tygodnia I ze sklepu Biedronka ważnej od 26.10.2020

Okazje tygodnia I

26.10. - 10.11.2020

Pogląd gazetki Okazje tygodnia II ze sklepu Biedronka ważnej od 19.10.2020

Okazje tygodnia II

19.10. - 04.11.2020

Pogląd gazetki Katalog ze sklepu Lidl ważnej od 02.11.2020
NOWY

Katalog

02.11. - 07.11.2020

Pogląd gazetki Gazetka Żółta ze sklepu Lidl ważnej od 29.10.2020

Gazetka Żółta

29.10. - 31.10.2020

Małpka Express

Gazetka Małpka Express

Uwielbiasz być na bieżąco z aktualnymi ofertami, promocjami i specjalnymi okazjami dostępnymi w sklepach? Gazetka Małpka Express to ulotka, która zawiera w sobie wszystko, co niezbędne. Pomimo tego, że dyskont nie jest dużą placówką, tak jego oferta jest naprawdę spora. Ulotka Małpka Express pozwoli Ci na dokładne zorientowanie się w sklepowym asortymencie, zapoznanie się z nowościami oraz skorzystanie z wielu korzystnych promocji przewidzianych na dany okres.

Każda nowa Express market gazetka pojawia się średnio co 2 tygodnie, a jej oferta jest ważna przez 14 dni lub do wyczerpania zapasów. Na przykład, to bieżące propozycje sklepu dostępne od następnego tygodnia, które znajdziesz na naszej stronie.

Sklep Małpka Express

Sklep Małpka Express to polska sieć niewielkich, samoobsługowych dyskontów o charakterze spożywczo-monopolowym.

Początki marki sięgają do roku 2012. To właśnie wówczas, w województwie zachodniopomorskim w miejscowości Warzymice, otwarto pierwszą placówkę Małpka Express. Sklep błyskawicznie zjednał sobie sympatię okolicznych mieszkańców, którzy docenili bogatą ofertę, korzystne ceny i liczne promocje, długie godziny otwarcia oraz dogodną lokalizację marketu. Systematycznie zwiększająca się popularność sprawiła, że Małpka Express zaczęła otwierać swoje oddziały również w innych miastach, takich jak: Warsaw, Wrocław, Kraków, Poznań, Bydgoszcz. Jeśli chcesz upewnić się, czy w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania znajduje się jeden ze sklepów Małpka Express, skorzystaj z wyszukiwarki dostępnej na oficjalnej stronie.

Warto dodać, że atrakcyjna gazetka promocyjna oraz ulotki z bieżącymi propozycjami to nie jedyny sposób promocji oferty Małpka Express. Sklep daje swoim klientom możliwość skorzystania z darmowego internetu w strefie Małpka Cafe oraz opcję opłaty rachunków w markecie. Po więcej informacji nt. tej usługi zajrzyj na stronę www.malpkaexpress.pl.

Oferta Małpka Express to szereg rozmaitych propozycji w atrakcyjnych cenach, dostosowanych do bieżących potrzeb i oczekiwań klientów. Codziennie możesz wybierać spośród ponad 2500 artykułów, na które dyskont regularnie przygotowuje liczne promocje i rabaty.

W jakie produkty możesz zaopatrzyć się każdego dnia w sklepach? Znajdziesz tutaj głównie artykuły spożywcze (przede wszystkim produkty suche, słodycze), szeroki wachlarz rozmaitych alkoholi i tytoniu, a także drobne artykuły przemysłowe i najpotrzebniejsze kosmetyki.

Oszczędzanie z Małpka Express

Warto zaznaczyć, że towar znajdujący się na półkach sklepowych i w ulotkach, to artykuły wyłącznie znanych i sprawdzonych marek. Jak jednak pokazuje m.in. najnowsza gazetka Małpka Express, wysoka jakość może iść w parze z atrakcyjną ceną. Każda nowa Express market gazetka sklepu to bowiem szereg rabatów i wyjątkowych okazji na wyselekcjonowane produkty, dzięki czemu możesz zaoszczędzić naprawdę sporo gotówki.

Jeśli interesuje Cię aktualna gazetka Małpka Express pamiętaj, by szukać jej w kategorii Supermarkety. Znajdziesz tam również propozycje innych marketów z tej grupy (Biedronka, Auchan, Arhelan, Alma , Aldik, Aldi, ABC), dzięki czemu będziesz mógł porównać ich oferty i wybrać najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

REKLAMA


REKLAMA