31 dni 07:01:16
REKLAMA

Mall.pl - gazetka, promocje, oferta

Przejrzyj ulotki promocyjne oraz katalogi sklepu Mall.pl aktualne w danym tygodniu. Wszystkie aktualne ulotki Mall.pl znajdziesz tutaj albo możesz je otrzymać bezpośrednio na Twój adres e-mail. Zgłoś się do odbioru ulotek sklepu Mall.pl, dzięki czemu już nigdy nie przegapisz żadnej promocji.


Pogląd gazetki Tydzień LG ze sklepu Mall.pl ważnej od 26.10.2020

Tydzień LG

26.10. - 01.11.2020

Pogląd gazetki Aktualna promocja ze sklepu Mall.pl ważnej od 08.09.2020

Aktualna promocja

08.09. - 10.09.2020

Mall.pl

Gazetka Mall.pl

Czy istnieje galeria handlowa pozbawiona tłumów, hałasu i męczących kolejek do kasy, w asortymencie której można przebierać o dowolnej porze dnia? Okazuje się, że tak! Znajdziesz ją… w sieci. Mall.pl to internetowa galeria handlowa, w której zakupy zrobisz szybko, tanio i bez wychodzenia z domu! Wybór dostępnych produktów jest ogromny, dlatego potrzebna będzie Ci gazetka Mall.pl.

Gazetka Mall.pl to pojawiająca się co 26.10.2020 ulotka, która pomoże Ci przebrnąć przez niezliczoną liczbę artykułów. Dzięki niej zapoznasz się z bieżącą ofertą sklepu, aktualnymi zniżkami, okazjami i nowościami, które dopiero co pojawiły się w asortymencie. Pamiętaj, że promocje i oferty specjalne obowiązują w ulotce przez konkretny okres. 

Przykładowo, nowa gazetka Mall.pl (Tydzień LG znajdziesz tutaj) to bieżące propozycje, z których skorzystać możesz od 26.10.2020.

Sklep Mall.pl

Masz dosyć zatłoczonych i głośnych centrów handlowych? Odnosisz wrażenie, że zakupy robione w stacjonarnych galeriach kosztują Cię coraz więcej? Rozwiązaniem Twoich bolączek jest Mall.pl – czeska internetowa galeria handlowa, która funkcjonuje na rynku od 20 lat.

Celem Mall.pl jest przeniesienie bogatej oferty i bezpieczeństwa tradycyjnych centrów handlowych do internetu. To pozwala nie tylko na tańsze, ale również na znacznie bardziej komfortowe zakupy, które możesz zrobić o dowolnej porze dnia. Kolejne atuty oferty Mall.pl? Szereg okazji i promocji (które przedstawia m.in. gazetka promocyjna), darmowa dostawa na określone artykuły czy kolejne rabaty przysługujące za zapisanie się do Mall newslettera.

Niewątpliwe zalety rozwiązania sklepu Mall.pl przekonały wielu klientów - obecnie z jego usług korzystają miliony konsumentów. Przede wszystkim są to mieszkańcy krajów Europy Środkowej – Czech, Słowacji, Słowenii, Chorwacji, Węgier. Wrocław to miasto, w którym zlokalizowana jest polska centrala firmy oraz punkt osobistego odbioru towaru. Dni i godziny jej otwarcia oraz dokładny adres znajdziesz na www.mall.pl.

Oferta Mall.pl to ogromne ilości zróżnicowanych produktów z różnych kategorii. Liczba dostępnego towaru naprawdę robi wrażenie – w multibranżowym sklepie Mall.pl możesz bowiem wybierać spośród 90 tysięcy artykułów!

Mowa tutaj m.in. o produktach dla domu i ogrodu, małym i dużym sprzęcie AGD, urządzeniach RTV, mniejszym sprzęcie elektronicznym i gadżetach czy artykułach z kategorii zdrowia i urody. Na oficjalnej stronie dostępne są również produkty dedykowane niemowlętom i małym dzieciom, odzież, obuwie i akcesoria sportowe, artykuły przeznaczone dla zwierząt oraz szeroki wybór chemii gospodarczej. To jednak nie wszystko, co znajdziesz w sklepie Mall.pl. Już teraz zachęcamy Cię do przejścia pod adres www.mall.pl i zapoznania się z pozostałymi kategoriami z oferty.

Pamiętaj, że asortyment sklepu jest systematycznie aktualizowany i poszerzany. Aby pozostać na bieżąco z najlepszymi propozycjami internetowej galerii handlowej, koniecznie zaglądaj do ulotek Mall.pl. Gazetka promocyjna sprawi bowiem, że zakupy zrobisz nie tylko szybko i wygodnie, ale przede wszystkim tanio.

Aktualna gazetka Mall.pl – miej ją zawsze przy sobie z Gazetkonosz.pl!

Aktualna gazetka Mall.pl już zawsze na wyciągnięcie ręki? Z Gazetkonosz.pl to możliwe! Już dziś odwiedź naszą stronę i ciesz się z wielu korzyści! Co możesz zyskać?

Przede wszystkim ogromny komfort – aktualna gazetka Mall.pl oraz ulotki z innych marketów (Neopunkt, Neonet, My center, Mediaexpert , Media Markt, Max elektro, Komputronik) w kategorii Elektronika znajdują się bowiem w jednym miejscu i nie musisz ich szukać nigdzie indziej. Ich przejrzyste ułożenie sprawia, że przeglądanie propozycji sklepów to prawdziwa przyjemność! Ulotki są oczywiście stale aktualizowane, dzięki czemu już zawsze będziesz na bieżąco i nigdy nie ominie Cię żadna wyprzedaż Mall.pl, bądź inna super okazja.

Dzięki rozwiązaniu Gazetkonosza, Mall newsletter już zawsze będzie w zasięgu Twojej ręki. Możesz ją przeglądać kiedy tylko zechcesz - potrzebujesz do tego jedynie smartfona z dostępem do internetu! Chroń z nami naszą planetę i oszczędzaj – zarówno swój czas, jak i pieniądze!

Udanych zakupów!

REKLAMA


REKLAMA