Zaplo pożyczka do 10 000 zł

Zaplo pożyczka do 10 000 zł

Wnioskodawcy o pożyczkę: Borys S., Katowice
Pan Borys dzisiaj ve zapytał 1000 zł

Zaplo pożyczka - wygody

  • Przez internet
  • Na twoim koncie w 15 minut
  • Bez zaświadczeń o dochodach
  • Bezpieczność

O pożyczkę dziś zawnioskowało już 59  klientów. Dołącz do nas i korzystaj z benefitów!

Zaplo pożyczka - doświadczenia klientów

Do tej pory miałam doświadczenie tylko z chwilówkami. Tym razem postanowiłam pożyczyć więcej, więc musiałam szukać jak najbardziej wygodnej pożyczki ratalnej. Wybrałam właśnie Zaplo, ponieważ w odróżnieniu od innych, u nich posiadasz własny profil, w którym widzisz, ile jeszcze musisz spłacić itp. Lubię taki przegląd, kiedykolwiek mogę zerknąć, w jakim stanie jest moje zobowiązanie. Na pewno polecam wszystkim, którzy akurat borykają się z decyzją, jakiej firmie zaufać w sprawach finansowych.

Monika B.

Ocena: 80 %

Często zadawane pytania

Ile można pożyczyć?

Wysokość pożyczki zależy od ciebie. Możesz pożyczyć nawet 10 000 zł.

Jakie są warunki uzyskania pożyczki?

Regulamin Zaplo wymaga przede wszystkim wiek od 21 lat do 75 lat, obywatelstwo polskie, stałe miejsce zamieszkania na terenach Polski, posiadanie konta bankowego, brak wpisu w rejestrach dłużników, zdolność kredytową, pozytywną ocenę wniosku oraz aktywny profil klienta na stronach Zaplo.

Na jak długi okres można otrzymać pożyczkę?

Zaplo oferuje nawet trzy lata spłaty twojego zobowiązania.

Jak szybko otrzymam pieniądze?

O ile spełnisz wszystkie warunki, zrobisz swój profil klienta na stronach Zaplo, uzupełnisz i wyślesz formularz rejestracyjny i ocena twojego wniosku będzie pozytywna, pieniądze na twoim koncie wylądują nawet w 15 minut.

Czy jest wymagane zaświadczenie o dochodach?

Firma Zaplo nie wymaga zaświadczeń o twoich zarobkach. Ich regulamin zawiera tylko podstawowe wymagania. Ważna jest przede wszystkim ocena twojej zdolności kredytowej, czyli czy jesteś w stanie spłacić swoje zobowiązanie wobec pożyczkodawcy.

Jeżeli masz dalsze pytania albo chciałbyś pożyczyć, wypełnij niewiążący wniosek i pracownik call centrum skontaktuje się z tobą.

Chcę pożyczyć

Więcej informacji o produkcie Zaplo pożyczka

Pożyczka od Zaplo to tzw. pożyczka na raty, czyli zobowiązanie które spłacasz regularnie, co miesiąc, w tej samej wysokości, która zostaje ustalona już przed podpisem umowy.

Dana pożyczka ratalna nie jest uwarunkowana posiadaniem zaświadczeń o dochodach. Wystarczy spełnić podstawowe warunki zawarte w regulaminie pożyczkodawcy i otrzymać pozytywną ocenę twojego wniosku.

Zaplo pożyczy ci nawet 10 000 zł na okres trzech lat!