Kuki pożyczka do 8 000 zł

Kuki pożyczka do 8 000 zł

Wnioskodawcy o pożyczkę: Borys S., Katowice
Pan Borys dzisiaj ve zapytał 1000 zł

Kuki pożyczka - wygody

  • Pierwsza pożyczka za darmo
  • RRSO 0 %
  • Łatwy i szybki przebieg
  • Przejrzyste i jasne warunki

O pożyczkę dziś zawnioskowało już 65  klientów. Dołącz do nas i korzystaj z benefitów!

Kuki pożyczka - doświadczenia klientów

Zbliżał się czas urlopów i wakacyjnych przygód. Koledzy ciągle gadali o tym, gdzie wyjechać i ja myślałem o wszystkich wydatkach, które pojawiły się w trakcie roku i spowodowały mój obecny brak pieniędzy nawet na zwykłe fakturki itp. Byłem smutny, ponieważ też chciałem wyjechać. Pożyczka od Kuki od razu rozwiązała mój problem. Polecam wszystkim, którzy akurat zastanawiają się nad tym, u kogo wnioskować o chwilówkę.

Antek M.

Ocena: 80 %

Często zadawane pytania

Ile można pożyczyć?

Wysokość pożyczki zależy od ciebie. Można wybrać kwotę od 250 zł do niesamowitych 8 000 zł.

Jakie są warunki uzyskania pożyczki?

W przypadku pożyczki od Kuki, warunki są następujące: wiek od 20 do 75 lat, obywatelstwo polskie, posiadanie własnego konta bankowego oraz komórki, dowód osobisty oraz pełna zdolność do czynności prawnych.

Na jak długi okres można otrzymać pożyczkę?

Tak samo jak w przypadku wyboru wysokości kwoty, którą chcesz pożyczyć, również tutaj masz kilka opcji. Za pomocą przesuwarki możesz wybrać z okresu spłaty od 1 do 30 dni.

Jak szybko otrzymam pieniądze?

Jeżeli potrzebujesz pieniędzy jak najszybciej, oferta od Kuki jest dla ciebie idealna. Pożyczka znajdzie się na twoim koncie nawet w 15 minut od przeprowadzenia oceny twojego wniosku.

Pożyczam pierwszy raz – ile mogę otrzymać?

Jeżeli pożyczasz pierwszy raz, wtedy możesz pożyczyć 3 000 zł. Jednak co najlepsze – za darmo i RRSO wynosi 0 %!

Jeżeli masz dalsze pytania albo chciałbyś pożyczyć, wypełnij niewiążący wniosek i pracownik call centrum skontaktuje się z tobą.

Chcę pożyczyć

Więcej informacji o produkcie Kuki pożyczka

Pożyczka Kuki cieszy się ogromną popularnością wśród swoich zadowolonych klientów. Nic dziwnego, ponieważ Kuki to same zalety! Łatwy i szybki przebieg wnioskowania, pierwsza pożyczka za darmo, jasne i przejrzyste warunki. To wszystko i mnóstwo dalszego możesz oczekiwać od Kuki!

Wystarczy wejść na strony internetowe kuki.pl, za pomocą przesuwarki wybrać kwotę oraz okres spłaty i następnie wypełnić i wysłać wniosek.

Kuki nie ma surowe warunki. Wystarczy dowód osobisty, własne konto bankowe oraz komórka i już możesz się cieszyć pożyczką od Kuki.