Ferratum pożyczka do 10 000 zł

Ferratum pożyczka do 10 000 zł

Wnioskodawcy o pożyczkę: Borys S., Katowice
Pan Borys dzisiaj ve zapytał 1000 zł

Ferratum pożyczka - wygody

  • Komfortowe wnioskowanie online
  • Brak mnóstwa formalności
  • Łatwy i szybki przebieg
  • Przejrzyste i jasne warunki

O pożyczkę dziś zawnioskowało już 61  klientów. Dołącz do nas i korzystaj z benefitów!

Ferratum pożyczka - doświadczenia klientów

Na pewno polecam wszystkim, którzy akurat decydują się, jeżeli chodzi o wypożyczenie pieniędzy. Najpierw miałem obawy. Nic dziwnego, ponieważ do tej pory nie miałem żadnych doświadczeń z jakimikolwiek produktami finansowymi. Wnioskowanie było proste, przejrzyste i jasne. Kiedy ja potrafiłem, to każdy da radę. Nie jestem doświadczonym internautą i poza tym udało mi się. Na razie jeszcze spłacam moje zobowiązanie, lecz wszystko jest na luzie. Nie ma żadnych ukrytych kosztów lub pułapek. Jestem bardzo zadowolony.

Jarosław M.

Ocena: 80 %

Często zadawane pytania

Ile można pożyczyć?

Wysokość pożyczki zależy od ciebie, twoich oczekiwań i oczywiście zdolności kredytowej. Za pomocą przesuwarki możesz wybrać z kwoty od 1 000 zł do nawet 10 000 zł.

Jakie są warunki uzyskania pożyczki?

Każdy provider posiada określony regulamin zawierający również warunki, które pożyczkobiorca powinien spełnić, o ile chce się cieszyć pożyczką na raty. W przypadku pożyczki od Ferratum chodzi przede wszystkim o warunek posiadania dowodu osobistego, własnej komórki oraz własnego konta bankowego.

Na jak długi okres można otrzymać pożyczkę?

Tak samo jak w przypadku wyboru wysokości kwoty, którą chcesz pożyczyć, również tutaj masz kilka opcji. Za pomocą przesuwarki możesz wybrać z okresu spłaty od 6 do 24 miesięcy.

Jeżeli masz dalsze pytania albo chciałbyś pożyczyć, wypełnij niewiążący wniosek i pracownik call centrum skontaktuje się z tobą.

Chcę pożyczyć

Więcej informacji o produkcie Ferratum pożyczka

Pożyczka na raty od spółki Ferratum cieszy się ogromną popularnością wśród swoich zadowolonych klientów. Nic dziwnego, ponieważ atrakcyjność danego produktu finansowego jest niesamowita. Po pierwsze, nie musisz nawet wychodzić z domu. Wszystko załatwiasz komfortowo przez internet. Wystarczy wybrać wysokość kwoty, którą chcesz pożyczyć oraz okres spłaty, czyli ilość miesięcy, w trakcie których będziesz zdolny pożyczkę spłacić. Daną pożyczkę ratalną cechują również proste i przejrzyste warunki oraz wymagania. Wystarczy dowód osobisty, własne konto bankowe oraz komórka i już możesz się cieszyć pożyczką od Ferratum.